#PardavimųFormulė

DIDŽIAUSIA B2B / B2C PARDAVIMŲ KONFERENCIJA LIETUVOJE

2023.05.04 | VILNIUS | COMPENSA SALĖ

KVIEČIAME TAPTI DIDŽIAUSIOS PARDAVIMŲ KONFERENCIJOS LIETUVOJE PARTNERIU.

PRANEŠĖJAI

DALYVIŲ

Didžiausia pardavimų konferencija Lietuvoje

[wonderplugin_carousel id=”4″]

“Ypatingai intensyvu ir labai geras turinys.”

KODĖL TAPTI KONFERENCIJOS PARTNERIU?


 

PARTNERIS 1


RENGINIO VIETA


4.500 EUR + PVM

 • Renginio vedėjas padėkoja renginio PARTNERIUI už galimybę turėti pagrindinius pranešėjus, pasirinktinai galima pristatyti vieną pranešėją, kuris labiausiai tinka PARTNERIO įvaizdžiui;
 • ORGANIZATORIUS suteikia vietą PARTNERIUI interaktyviam reklaminiam stendui (±4 kv.m.) ar kitai interaktyviai veiklai, kurioje konferencios dalyviai būtų įtraukti į PARTNERIO aktyvacijas.
 • ORGANIZATORIUS suteikia A5 dydžio vietą straipsniui arba reklaminiam skelbimui “PARDAVIMŲ FORMULĖ DARBO KNYGOJE”, kuri įteikiama kiekvienam renginio dalyviui registracijoje. Didžioji dalis dalyvių, naudoja šią darbo knygą visus metus.
 • ORGANIZATORIUS reklamuoja renginio PARTNERĮ pagrindiniuose konferencijos ekranuose pertraukėlių metu rodant renginio vinjetes su PARTNERIO logotipu.
 • PARTNERIO logotipas renginio fotosienoje.
 • ORGANIZATORIUS suteikia 5 kvietimus į konferenciją, kuriuos PARTNERIS savo nuožiūra įteikia savo darbuotojams arba VIP klientams.
 • ATVIRA ERDVĖ aktyvacijoms (pvz. programėlės padedančios įtraukti auditoriją, pranešimų skaidrės įrašytos į kortelę atmintinę, pranešimų eskizai elektroninėje lentoje, vaišės – sveikatingumo kokteiliai ar pan., funkciniai užkandžiai).

PARTNERIS 2


RENGINIO VIETA + MEDIA


8.500 EUR + PVM

PARTNERIS 1 + 

 • PARTNERIO logotipas TV kampanijoje. 2 sek. Atskira kadruotė “Pardavimų formulės” VIDEO klipe. 50 VIDEO klipųTOP TV kanaluose: LNK arba TV3;
 • Lauko reklama: PARTNERIO logotipas lauko reklamos kampanijoje. Planuojama 2 savaičių kampanija su 60 plokšumų Vilniuje ir Kaune. Lauko reklamos tinklas – “JCDecaux” renkamos geriausios vietos miesto centre.
 • PARTNERIO logotipas oficialiame konferencijos internetiniame puslapyje (projektas sulaukia daugiau nei 20 000 unikalių tikslinių lankytojų kasmet), bei PARTNERIO logotipo eksponavimas konferencijos YOUTUBE ir FACEBOOK paskyros;

PAGRINDINIS PARTNERIS


RENGINIO VIETA + MEDIA


15.000 EUR + PVM

PARTNERIS 2 +

 • Pagrindinio partnerio pavadinimo integravimas šalia konferencijos pavadinimo.

KĄ DALYVIAI SAKO APIE KONFERENCIJĄ?


 

Kaip į pardavimus pažvelgti iš naujo. Lyg ir daug žinai, bet čia vėl tave pabudina!

Tai puiki vieta “užsimotyvuoti”, suprasti, kad bet koks žmogus savo pastangų dėka gali pasiekti bet kokią savo svajonę. Čia galima išgirsti daug praktinių patarimų, kuriuos galima taikyti savo versle ir pardavimuose.

Pranešėjų mintis gali sėkmingai panaudoti ne tik pardavime, bet ir gyvenime. Labiausiai patiko tai, kad šioje konferencijoje laužome stereotipus, galime naujai pažvelgti į pardavimus ir gauti eilę praktinių pavyzdžių.
Laimis

Aš gavau naują / papildomą “boostą” naujiems darbams. Konferencija suorganizuota tikrai LABAI PUIKIAI. Personalą reiktų premijomis apipilti: šypsenos, paslaugumas. Renginys labai gerai parengtas. Sveikinu!
Eglė

Didžiausia pardavimų konferencija LT. Gera proga pasikartoti ir pasitikrinti, kokie naujausi pardavimų trendai…

Many interesting people came to share their experiences, many lessons to be learned. It was a really good event from my side. Keep doing great job!

Aktyvūs ir energingi pranešėjai, su paprastais žemiškais patarimais ir, svarbiausia, kalba žmonių kalba, o tai padeda kur kas geriau priimti žinią. Daugiau asmeninės motyvacijos, noro siekti daugiau…
Dovilė

Superiniai pranešėjai – pasuko varžtelius ir atkreipė dėmesį į esminius dalykus. Ir nors kai kuriuos jų tikrai žinojome, nieko šiose vietose nedarėme. Jie sugebėjo padėti susidėlioti ir atrasti paprastus veiksmus didesniems pardavimams.
Karolis

Neabejotinai geriausia konferencija Lietuvoje! Labai patiko užsienio ir lietuvių pranešėjų praktiniai pranešimai. Įdomi, nenuobodi konferencija, leidžianti pažvelgti į pardavimų procesą iš visų pusių.

Juk negali nupasakoti aklam, kaip atrodo jūra. Tu būtinai pats turi tai ir pamatyti, ir pajausti.
Ilona

Aiškios, tikslios, lengvai suprantamos, bet, panašu, ypatingai veiksmingos technikos ir sprendimai pateikti labai lengva kalba ir stiliumi. Šauni konferencija, kurią drąsiai galiu rekomenduoti visiems, kuriems svarbu pardavimai darbe… ar namie.
Gintas

“Esu buvęs ne vienoje konferencijoje. PARDAVIMŲ FORMULĖ – neabejotinai geriausia. Kodėl taip sakau? Nes viskas įdomu ir naudinga, ir norisi dar, ir dar, ir dar… jau laukiu 2016 m. konferencijos!”
Linas