IŠSKIRTINIS NET 5 “GYVŲ” ONLINE SEMINARŲ CIKLAS


The Best Of

             BRIAN TRACY


Šiam išskirtiniam net 5 “gyvų” seminarų ciklui internetu Brian paruošė visų laikų geriausią programą, kurioje dalysis efektyviausiomis kada nors atrastomis idėjomis asmeninio efektyvumo, pardavimų ir verslo augimui.

IŠSKIRTINIS NET 5 “GYVŲ” ONLINE SEMINARŲ CIKLAS


The Best Of BRIAN TRACY


Šiam išskirtiniam net 5 “gyvų” seminarų ciklui internetu Brian paruošė visų laikų geriausią programą, kurioje dalysis efektyviausiomis kada nors atrastomis idėjomis asmeninio efektyvumo, pardavimų ir verslo augimui.

!!! UPDATED FOR POST COVID-19 WORLD !!!

SPALIO 01, 06, 15, 22, 29 D. | “GYVAI” INTERNETU

Seminaras vyks: 18:30 – 20:00

DĖMESIO!!! Dėl epidemiologinės situacijos, susijusios su COVID-19 infekcija, The Best Of BRIAN TRACY seminaras bus organizuojamas kaip internetinis “gyvų” seminarų ciklas: net 5 kartai po 1,5 val.

Negalint prisijungti į kažkurį (-iuos) seminarus, dalyviams bus sudaryta galimybė peržiūrėti seminaro (-ų) įrašus.


The Best Of Brian Tracy

Šiam išskirtiniam seminarų ciklui, aš išrinkau geriausias kada nors atrastas asmeninio efektyvumo, lyderystės, pardavimų ir komandinio darbo idėjas, peržiūrėjau jas įvertinant XXI a. aktualijas, ypač iššūkius pasaulyje su COVID-19, ir pasidalysiu su jumis tuo, kas išties leis jums būti vienu geriausių savo srityje, auginti pardavimus ir savo verslą.

Kiekvienas iš penkių susitikimų truks 1,5 val., kuomet 1 val. truks dienos seminaras, o 30 min. kaskart skirsime jūsų klausimams.


 

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į SEMINARŲ CIKLĄ SU NUOLAIDA


iki 2020.10.14

tik 119 EUR

+ PVM

[ pilna kaina po 2020.10.15 – 238 EUR + PVM ]

APIE BRIAN TRACY

„Gyvenime išmokau daug pamokų, tačiau svarbiausia, ko gero, yra ši: negali numušti taikinio, jeigu jo nematai, negali tikėtis sėkmės, jei nežinai, kas tai yra. 

Gimiau Kanadoje 1944 metais. Mano tėvai buvo puikūs žmonės, tačiau jiems visuomet stigo pinigų. Atsimenu, kaip jie vis kartodavo: „Mes negalime sau to leisti…“ Paauglystėje atkreipiau dėmesį, kad daugelis kitų šeimų verčiasi kur kas sėkmingiau. Žmonės turėjo gražesnius namus, gražiau rengėsi ir apskritai gyveno taip, kaip mano tėvai negalėjo net svajoti. Ir tada aš savęs paklausiau: „Kodėl vieniems žmonėms verslas sekasi labiau nei kitiems? Kodėl vieni klesti, o kiti nuolat patiria nesėkmes? Kodėl vieni žmonės būna laimingesni nei kiti?“

Ieškodamas atsakymų studijavau psichologiją, filosofiją, religiją, gilinausi į metafiziką, lyderystės, pardavimų, asmeninio efektyvumo bei motyvacijos sritis. Ir padariau tokią išvadą: nėra blogų aplinkybių nei blogo likimo – kas ir kokie būsime rytoj, priklauso nuo šiandieninių mūsų sprendimų ir poelgių.“

 


Brian Tracy yra konsultavęs daugiau nei 1.000 žinomiausių kompanijų ir per 3 milijonus verslininkų. Jis yra 24 bestselerių autorius, įrašęs daugiau nei 300 audio ir video programų ir skaitęs pranešimus bei vedęs seminarus daugiau nei 60 šalių. 

[gs_logo theme=”slider1″]

[wonderplugin_carousel id=”1″]

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į SEMINARŲ CIKLĄ SU NUOLAIDA


iki 2020.10.14

tik 119 EUR

+ PVM

[ pilna kaina po 2020.10.15 – 238 EUR + PVM ]

SEMINARŲ CIKLO PROGRAMA


THE BEST OF BRIAN TRACY in High Performance, Leadership and Sales

ASMENINIS EFEKTYVUMAS


Tyrimai rodo, kad mūsų įpročiai nulemia beveik 95% to, ką mes darome ar sakome. Savo karjeros pradžioje, man nebuvo lengva suformuoti įpročius, kurie, žinojau, galėtų padėti man pasiekti to, ko troškau. Turėjau išmokti, kaip suformuoti sėkmę ir pasiekimus nulemiančius įpročius ir asmenines savybes. Kai tai padariau, mano karjera, pajamos, asmeninis pasitenkinimas ir net laimė šeimoje augo greičiau nei galėjau tikėtis.

Jei ir jūs turite tikslus, kuriuos norite pasiekti ar naujus įgūdžius, kuriuos norite išvystyti, yra keletas labai aiškių veiksmų, kuriuos pradėjus daryti nedelsiant, rezultatus pradėsite matyti vos per kelis mėnesius. Pasidalinsiu su jumis tuo, ką atradau sau, ir kas padėjo dar tūkstančiams žmonių visame pasaulyje.”

LYDERYSTĖ


Stipri lyderystė – yra tai, kas skiria sėkmingą verslą ar komandą nuo mažiau sėkmingų. Tai reiškia skirtumą tarp verslo ar komandos, kuri pasiekia užsibrėžtų tikslų ir lyderiauja rinkoje, nuo verslo ar komandos, kuri tiesiog išgyvena… Matote, aš praleidau daugiau nei 30 metų studijuodamas sėkmingiausius pasaulio lyderius. Jie pasižymi elgesiu, kurį, jei tik to nori, savyje gali išvystyti kiekvienas žmogus. Sugrupavau visa tai į aiškų planą ir jau kuris laikas dalinuosi su visais, siekiančiais tapti lyderiais, kurie sugebėtų save, komandą, verslą ir pasaulį vesti į apčiuopiamą progresą.

Kada gi, jei ne dabar, yra geriausias laikas jums tapti ryškiausiu lyderiu savo komandai?”

PARDAVIMŲ AUGIMAS


“Per daugiau nei 30 metų, vedžiau pardavimų mokymus beveik visoms Fortune 500 sąrašo įmonėms, kitoms sėkmingoms įmonėms visame pasaulyje, parašiau eilę knygų ir dar daugiau straipsnių apie pardavimus ir supratau vieną svarbiausią dalyką: nesvarbu, koks aistringas pardavėjas esi, nesvarbu, kaip tu patinki pirkėjams ir kokius gerus santykius su jais užmezgi, jei negali užbaigti pardavimo (angl., close a sale), tavo pardavimų pastangos bus visiškai bevaisės. Savo karjeros pradžioje, man tai buvo vienas sudėtingiausių uždavinių, kaip ir daugeliui pardavėjų.

Ir vis tik, man pavyko suprasti, kaip geriausi pardavėjai potencialius klientus sugeba paversti pirkėjais, kur kas greičiau ir dažniau nei kiti. Dabar aš dalinuosi šiomis praktikoje patikrintomis technikomis su kitais. Pasidalinsiu ir su jumis…”

PAGRINDINĖS SEMINARO TEMOS


 

Icons

Asmeninis efektyvumas nėra nulemtas jūsų prigimties – asmeninis efektyvumas yra tai, ką jūs pats pasirenkate tobulinti kasdien. Kaip mąstyti efektyviau, priimti geresnius sprendimus ir imtis veiksmų ryžtingai?

Icons

Dažniausi sėkmingiausių planetos žmonių įpročiai – kurie iš jų gali padėti jums pasiekti apčiuopiamo progreso?

Icons

Kaip įgyvendinti 10-20 kartų daugiau nei bet kuris vidutinis žmogus?

Icons

Vienas geriausių būdų pasiekti asmeninio augimo – tai išnaudoti neįtikėtiną įpročio galią. Tačiau, kaip iš tikrųjų formuojami nauji įpročiai? 7 žingsniai suformuoti naujus įpročius progresui bet kuriuoje srityje.

Time Management

Septynios efektyviausių lyderių atsakomybės: kurias jų jau prisiėmėte?

Time Management

Kaip būti užtikrintu ir motyvuojančiu lyderiu, padedančiu komandai pasiekti daugiau per gerokai trumpesnį laiką?

13 Step Guide

Kaip suformuoti motyvuotą, įsitraukusią ir aukščiausių tikslų siekiančią komandą? 

6 step book planning worksheet

Kaip ugdyti lyderį savyje ir kaip padėti kitiems pasiekti daugiau?

Time Management

Devynios XXI amžiaus lyderių charakteristikos: jei norite išlikti geriausių tarpe, būkite tikri, kad šios savybės 100% atitinka jus!

Time Management

Kaip pagerinti savo pardavimų procesą? 13-žingsnių efektyvaus pardavimo planas praktikoje.

Time Management

Efektyviausios pardavimų technikos: Fortune 500 kompanijų patirtis – jei tai padėjo jiems, neabejotinai padės ir jums.

Time Management

Kaip prioritetizuoti savo pontencialius klientus, kad jūsų investuotas pardavimų laikas duotų maksimalią grąžą?

Icons

Kaip efektyviai užbaigti pardavimą (angl., close a sale) kur kas greičiau ir dažniau ir, SVARBIAUSIA, nespaudžiant ar nemanipuliuojant klientu?

ir kitos THE BEST OF BRIAN TRACY temos…

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į SEMINARŲ CIKLĄ SU NUOLAIDA


iki 2020.10.14

tik 119 EUR

+ PVM

[ pilna kaina po 2020.10.15 – 238 EUR + PVM ]